04ma

Pärnu rannas luidete vahel tegutsev Mojitobaar Väike Kuuba Pärnu on alustamas oma kolmandat hooaega. Rannabaari privaatne asukoht, lummavad päikeseloojangud ning suurepärased kokteilid on viimaste aastatega kogunud populaarsust nii Pärnu kohalike elanike kui ka kaugemalt tulnud suvitajate seas. Sellel aastal on veelgi enam põhjuseid seada sammud Väike Kuuba Pärnu terrassi suunas.

Legendaarsed Mojitod Pärnu rannas

Ütlematagi on selge, et üks õige suvi vajab Kuubast pärit rummikokteili – Mojitot. Ka sellel aastal leiab Pärnu Kuuba menüüst mitmekülgse purgimojitode valiku – klassikaline, arbuusi, kiivi, passioni, mango-tšilli ning puudu ei jää ka hooajalistest maitsetest. Aeg-ajalt lisandub selliseid põnevaid suviseid maitseid nagu rabarber, vaarikas, maasikas, mustikas, mustsõstar.

Kõik kokteilid maitsevad suurepäraselt ka alkoholivabalt. Laste lemmikuks on vaieldamatult kujunenud arbuusi Mojito.

Väike Kuuba laiendus

Nüüdsest on võimalik lisaks värskendavatele kokteilidele saada ka kehakinnitust tõeliste kiviahju pizzade näol. Klassikaliseid lemmikuid ning väikese Ladina-Ameerika vimkaga pizzasid ei pakuta küll airstreami bussist tegutsevast baariosast, vaid eraldiseisvast kööginurgast, mille ümber on laienenud mitmetasandiliselt ka Väike Kuuba terrass.

Suureneb ka joogivalik, sest kööginurgast leiab valiku mulliveine ning vaadijooke – õlu, longero, Spritz. Lisaks võimalusele soetada erinevaid jooke nii baarist kui ka kööginurgast, hakkab nädalavahetustel tegutsema välibaar tagamaks võimaluse kiirelt meelepärane jook kätte saada.

Suvised üritused

Loomulikult ei puudu Väike Kuuba suvekavast erinevad üritused. Suvine programm on koostatud üheskoos mitme Raadio 2 saatejuhiga, kes nädalavahetustel randa meeleolu looma tulevad. 

Oodata on ka mitmepäevast koostööd erinevate artistidega, nimekaim neist Funk Embassy, kes astub juuli keskel üles mitmel päeval. Lisaks sellele on nii mõnelgi õhtul võimalik tulla päikeseloojangu saatel nautima live muusikat. 

Mis siis muud kui Pärnus näeme

Väike Kuuba Pärnu hooaeg saab alguse 3. maist ning sellest hetkest peale on iga ilusa ilmaga meie tiim külalisi tervitamas. Püsi kursis meie igapäevaste tegemistega jälgides meid Facebookis ja Instagramis!

¡Hasta pronto, amigos! 

Jälgi Visit Pärnu kanaleid mujal veebis:

Tahad rohkem Pärnu kohta lugeda?

Turismiettevõtja blogi

Üritusturundajast kalamees

Eks see hull aeg ole mõjutanud meid kõiki ja võib arvata, et täiesti puutumata pole pandeemia kedagi jätnud. Näiteks mina elasin enne viiruselainet pealinnas ja minu põhitööks oli ürituste korraldamine

Loe veel »