27ma

Möödunud  2019. aasta oli Eestis turismile mitmeski mõttes rekordaasta. Eesti head külgetõmbejõudu saime nautida meiegi. Või oli see siis nii, et aitasime selle külgetõmbejõu tugevnemisele omalt poolt kaasa! Kõigil selles valdkonnas tegutsejatel olid suured ootused 2020. aasta suhtes ja aasta algus oligi paljutõotav, kuni… 

Covid-19 haigus, mida põhjustab meile kõigile tuttav koroonaviirus üllatas meid kõiki. Eelnevatele hoiatustele ei jõudnud õieti keegi reageerida või koguni ei märganudki neid. Turismiäri katkes ootamatult. Algas kuudepikkune muretsemine, kuidas kriisist elusalt välja tulla.

Turismi valdkond seiskus täielikult: osaliselt piiras meie tegevust olulisel määral valitsus ja osaliselt oli tegevust mõttetu jätkata, sest nõudlust ei olnud. Ka tundsime suurt muret oma töötajate tervise pärast. Uksed pandigi kinni.

Uuendused eriolukorra ajal

Hedon Spa õhust

On olnud südant soojendav näha, kuidas minu meeskond on olnud valmis tegema järeleandmisi kriisi ajal. Tulevik oli ebakindel, kuid sellest hoolimata on suurem osa meie töötajatest jäänud Hedoni teenistusse – oma palgatasemes järeleandmisi tehes. Tööandjana oleme teinud kõik, et olukord oleks asjaolusid arvestades meie töötajatele võimalikult hea. Oli suurepärane näha, kuidas kogu meeskond nautis, kui sai tulla tagasi tööle Hedonisse, et teha ettevalmistusi külastajate tulekuks. Terve kuu töötas kogu meie personal koristajate ja remondimeestena ja täna on Hedon puhas nagu vastvalminud hotell. Oleme valmis vastu võtma oma kliente! Kui valitsuse loal on 1. juunil taas võimalik avada meie supelusala ja Vaikne spaa, on Hedon valmis vastu võtma oma kliente täies ulatuses. Juba täna, 21.05. on meie uksed avatud muude teenuste osas. Ootame Eesti ja Soome vahelise piiri avanemist. Ootame, et meie Soome sõbrad pääseksid taas meie juurde.

Pärnule nagu kogu Eestile on Soome turistid väga olulised. Loodame kogu südamest, et soomlased mõtleksid Eestist kui oma kodumaisest turust ning tuleksid jälle Eestisse ja Pärnusse. See oleks meile väga oluline.

Pärnu linn on möödunud aasta jooksul teinud palju väikesi muudatusi, mis aitavad külalistel end siin hästi tunda. Uuendatud on linna tänavaid ja ristmikke, on avatud ka uusi tänavaid, linna valgustust on parandatud, uhkeid villasid on remonditud, pakutakse uusi kaupu ja teenuseid jne. Väikesed asjad, millel on külaliste mugavusele suur mõju. Ja see rand! Rand ootab suvekülalisi juuni algusest alates.

Üleskutse

Meie siin Hedon Spa&Hotelis ootame teid kõiki külla. Teenindus on sama heal tasemel kui varemgi. Arvestame pieteeditundega nii meie külaliste kui töötajate tervisega. Oleme lihvinud oma tegevusrutiine hügieeniga seoses varasemaga võrreldes veelgi põhjalikumalt. Oleme veendunud selles, et üheskoos – nii meie külalised kui töötajad – mõistlikult tegutsedes ja juhiseid järgides on meie majas pakutavaid teenuseid võimalik nautida turvaliselt.

Hedoni uus noorem õde

Hedon Spa&Hoteli perega on ühinenud ka uus liige — Rannakivi residents, mis pakub laia valikut kõrgetasemelisi majutusteenuseid ühetoalisest stuudiokorterist kuni kolmetoalise saunaga korterini. Kutsume Rannakivi puhkekortereid Hedoni nooremaks õeks: Hedon haldab kortereid ja vastutab nende kõrge kvaliteedi eest.

Rannakivi residents

Need uued hästi varustatud puhkekorterid mere lähedal Pärnu jõe kaldal paadisadama kõrval pakuvad suurepärast alternatiivi neile külalistele, kes hindavad privaatsust ja oma rahu ning igatsevad lisamugavusi ka pikemal peatumisel. Korterite rõdult või terrassilt võib nautida suurepärast päikeseloojangut. Puhkekorterid asuvad umbes kilomeetri kaugusel Hedonist. Vahemaa möödub läbi Rannapargi kulgedes märkamatult, seega võib Hedonist läbi astuda meie restoranides pakutava või spaa suurepäraste hoolitsuste nautimiseks. Pakume Rannakivi külalistele soodsa hinnaga ka Hedoni rikkalikku hommikusööki.

Loe Rannakivi residentsist rohkem siit: https://rannakiviresidence.com/

Naudinguid leiate meie juurest! Tere tulemast!

Jälgi meid sotsiaalmeedias: