11aug
2020 auhinna logo

Tripadvisor on aastaid tunnustanud parimaid sihtkohti, vaatamisväärsusi, restorane ja atraktsioone Travelers’ Choice ja Certificate of Excellence auhindadega. Aasta 2020. on Tripadvisorile olnud muutuste aasta, sest kogu nende platvormi visuaal on saanud täiesti uue välimuse. 

Muutust vajasid ka auhinnad. 2019. aastal läbi viidud uuringu põhjal selgus, et sellised auhinnad on otsuste tegemisel väga olulised faktorid. Siiski jäi arusaamatuks, et kuidas neid auhindasid välja antakse. Nüüd on toodud sellesse rohkem selgust ning välja antakse kaks auhinda:

  • Certificate of Excellence auhind kannab nüüd nimetust Travelers’ Choice. Siia alla kuuluvad 10% Tripadvisori parimatest ettevõtetest, kes saavad stabiilselt head tagasisidet. 
  • Travelers’ Choice auhinnad kannavad nüüd nimetust Travelers’ Choice Best of the Best – siia alla kuuluvad kõige paremad ehk 1% ettevõtetest. 

 

Toome Teieni Pärnu külastajate 2020 lemmikud!

Hotellid

Pärnus on kümneid hotelle ja sadu majutusasutusi. Seitse neist jõudsid Tripadvisori Travelers’ Choice 2020 listi:

Söögikohad

Söögikohtadest meeldisid reisijatele 12 erinevat kohvikut- restorani. Nende seast leiab igaüks endale meelepärase kõhutäite.

Tegevused

Neli kõige populaarsemat ja hinnatumat tegevust hõlmavad endas reisijate lemmiktegevusi nii Pärnu linnas kui ka maakonnas: