04märt

Maailm muutub kiirelt ja rohkem kui kunagi varem on Sul olnud võimalusi veeta aega looduses. Kes praegu Pärnu randa peaks  sattuma, see märkab promenaadil vilgast ehitustegevust. Parasjagu käimasoleva renoveerimistöö käigus on kadunud sini-kollane kiosk ning rannapromenaad saab loogilisemalt ühendatud loodusraja ning linnuvaatlustorniga. Ka Aloha on nähtaval paremini kui kunagi varem.

Enamus teavad, et Alohas surfatakse. Vähemad aga teavad, et loodusjõudude abil lustivad surfarid väärtustavad puhast loodust ja säästlikku eluviisi. Nii eelistab ka Aloha oma igapäevastes valikutes teadlikult võimalikult väikest ökoloogilist jalajälge.

12 aastat tagasi pakkus ARS Projekti surfarist arhitekt Rasmus Tamme Alohale välja sel ajal veel erakordselt innovatiivse ja ennenägematu taaskasutusmotiividest lähtuva lahenduse - luua surfikeskuse hoonestus merekonteineritest ja teistest materjalidest, millele antud uus võimalus. Ja seda kõike mitte tingides esteetika arvelt.

On heameel näha, et Pärnu Linnavalitsus lähtub uute ettevõtjate ja teenusepakkujate leidmisel rannas samadest väärtustest ning suunab kasutama sarnaseid materjale, vorme ja teostust. Täna tehtud õiged otsused aitavad meil liikuda tervema elukeskkonna poole ja surfata puhtas meres. Seetõttu soovime olla eeskujuks ja kutsume üles kõiki järgima samu põhimõtteid, et Pärnu rand oleks ka 100 aasta pärast jätkuvalt sinilipu vääriline.

Eelistame kohalikke partnereid ja tooraineid, ettevõtteid kelle tootmises kasutatakse eetilisi ja taaskasutatavaid materjale ning kelle tooted on valminud kliimaneutraalselt või käsitööna. Väärtustame, kui tooted on kvaliteetsed ja kauakestvad, pakendid on 100% plastikuvabad või taaskasutatud plastikust ning tootmine toimub vastutustundlikult vastavalt nõudlusele.

Ka meie ülimenukad lastelaagrid eristuvad selle poolest, et iga laps saab laagrist lisaks surfikogemusele teadmise, kuidas igapäevaselt suhtuda lugupidamisega loodusesse enda ümber. Lisaks toetame tänu oma lojaalsetele klientidele  ambitsioonikaid noori sportlasi ja Aloha Veespordikooli. Aastaringse veespordikooliga saavad liituda 9-16 aastaseid lapsed ja noored ning läbi eesmärgipärase sporditegevuse anname neile väärtuspõhised oskused kogu eluks.

Liigu õues, toitu tervislikult ja püsi terve!

Kui soovid algust teha keskkonnasäästliku hobiga, siis meie oleme olemas, meri on avar ning tuult jagub kõigile!

Kui Sulle läheb korda puhas rand ja roheline mõtteviis, siis jälgi Aloha tegemisi Facebookis ja Instagramis.

Jälgi VisitPärnu kanaleid mujal veebis:

Tahad rohkem Pärnu kohta lugeda?

Supeluse aastalaat
VisitPärnu blogi

Festivalisuvi Pärnu moodi

Tavapäraselt toimub suviti Pärnus palju erinevaid sündmuseid, mida külastada. See aasta on leviva koroonaviiruse tõttu erinev. Siiski võivad juulist toimuda juba kuni 1000 osalejaga väliüritused.  Otsisime üles sündmused, mis praeguse

Loe veel »
VisitPärnu blogi

10 kohta Pärnus, kus häid Instagrami pilte teha

Kas oled oma puhkuseks Pärnus juba valmistunud? Visit Pärnu meeskond pani kokku nimekirja valitud kohtadest, kus on kõige parem oma Pärnu külastust vääriliselt pildile jäädvustada. Otsi lisa Instagramist, kasutades teemaviidet

Loe veel »