26juun

Suvi on ametlikult alanud ning Pärnus on oma uksed avanud mitu uut söögikohta. Kuna kuuleme tihti küsimusi, et mis Pärnus uut on, siis mõtlesime kirjutada uutest söögikohtadest. Võtsime ette söögikohad, mis on avatud viimase poolaasta jooksul.

Puhvet

Puhvet APTEK on on aastaid olnud Pärnu üks populaarsemaid öölokaale. Kui koroonakriisi ajal pidid kõik meelelahutuskohad enda uksed sulgema, siis APTEK’is läheneti asjale leidlikult ja avati söögikoht. Esimesed kliendid teenindati maskides ja kummikinnastes või viidi toit tasuta ukse taha. Suvel avatakse puhveti kõrval suur terrass, kus saab lisaks kokteilidele ka tänavatoitu nautida.

Gastronoom

Pärnus kunagises populaarses Lime Lounge ruumides avati aasta alguses Gastronoomi restoran. Enda kohta ütlevad nad järgmist: “Gastronoom on heade maitsete klubi Pärnus, milles kohtuvad söök, jook ja muusika. Restorani menüüst leiab toite merelt, maalt ja peenralt.” Gastronoomis esinevad aeg-ajalt DJ’d, kes loovad kohas mõnusa meeleolu.

MyMoon sushi

Kõigi sushi-armastajate rõõmuks on Pärnus nüüd uus söögikoht. MyMoon sushi pakub laialdast valikut erinevaid idamaised maitseid. Söögikoht asub Tallinna maantee alguses. Ehk sõidate üle silla ja peale ristmiku kohe paremat kätt.

Ferro

Ferro on uus restoran Pühavaimu tänaval, mida kutsutakse Pärnu restoranide tänavaks. Nimelt on seal ühtekokku koos juba päris mõnus hulk erinevaid restorane. Ferro menüü võtab šnitti nii Vahemere äärsete maade köögist kui ka Aasia kuulsatest toitudest.

Cafe Petite

Cafe Petite on õdus uus kohvik, mis paikneb Pärnu vanalinna piiril. Klassikalise kohviku kombel on aukohal igasugused küpsetised, meisterdatakse uhkeid kooke-torte ning igapäevaselt saab hommikusööki. Lisaks terve päeva saadaval hommikusöögimenüüle on suvi läbi lõunapakkumised.

Hommikuburger

Samas Gastronoomi kõrval avati ka teine uus söögikoht - Hommikuburger. Sealt pakutakse tänavatoitu nii lihasõpradele kui veganitele. Koht asub Pärnu ööelu epitsentris ning süüa pakutakse hiliste öötundideni.