03aug

Kardirajad

CityKart hobikardikeskus ootab Pärnu kesklinnas nii suuremaid kui väiksemaid sõiduhuvilisi aastaringselt kartidega sõitma!

Raja pikkus on 250 meetrit ja sõidetakse Sodi RT8 hobikartidega, mis tagavad sõitjale suure turvalisuse tänu pehme kattega põrkeraamile ning lööki summutavale põrkerauale.

Sisekardiraja leiate Port Arturi parkimismaja 0-korruselt.

Pärnu Kardikeskuse siserajal on 10 võimsat 270 cc kartautot, millega saab rajal turvaliselt kihutada ja sõpradega mõõtu võtta. Istmeid ja pedaale saab reguleerida nii, et karti saab juhtida 125 cm pikkune sõitja ning mugavalt tunneb end ka kahemeetrine rallitaja.

Maarja Magdaleena Gild

Maarja- Magdaleena Gildis saab osta ja tellida Pärnu tunnustatud meistrite töid ning näha oma silmaga, kuidas need valmivad.

Maja pakub häid tingimusi aastaringseks loometööks ning rikastab nii Pärnu linna elanike kui ka külaliste huvihariduse ja vaba aja veetmise võimalusi.

Gildis toimuvad erinevaid töötoad ja kursused. Uued elamused nii täiskasvanutele kui ka lastele.

Pernova Loodusmaja

Pernova Loodusmaja pakub põnevat ja harivat vabaaja veetmise võimalust – kolmel korrusel jagub avastamist nii lastele kui täiskasvanutele. 

Loodusmajas ootavad külastajat: kuppelekraaniga kerakino,talveaed, lemmikloomaruum, filmiruum, helide koobas ja väljapanekud loodusest.

Mini Zoo eksootiline terraarium

Pärnu kesklinnas asuvas kogu pere jaoks põnevas MiniZoos saab tutvuda paljude eksootiliste terraariumiloomadega.

Loomaaia kogus on madusid alates sõrmepikkustest maobeebidest kuni suurte võrkpüütonite ja tiigerpüütoniteni. Kollektsioonis on mitukümmend liiki mürkmadusid: rästikud, kobrad, lõgismaod jne. Mitmed MiniZoos eksponeeritavad maod on ainulaadsed Euroopa loomaaedades. 

Sisalikest saab MiniZoos näha mõnda gekoliiki, näiteks tokee´d või tänaseks isegi Eestis koduloomana levinud roheleeguane.

Julgematele antakse loomi ka lähemalt vaadata ja katsuda!

Pärnu kontserdimaja

Pärnu südalinnas asuv kontserdimaja on linna kultuurielu tuiksoon. See on koduks ka Pärnu Linnaorkestrile ning Pärnu Muusikakoolile. Klaasfassaadidega hoone on eriti pidulik ja muljetavaldav õhtuses tuledesäras.

Majas on kaks suurepärase akustikaga saali ning võimalused korraldada peaaegu kõike kammerkontsertidest suurvormide ettekanneteni ning teaduskonverentsidest bankettideni.

Pärnu spaad

Pärnu spaad on Pärnu puhkuse üheks kõige armastatumaks komponendiks. Pärnu on pikaajaliste traditsioonide ja kogemustega kuurortlinn – juba 1838 avati Pärnu esimene supelasutus, kus suvel pakuti sooje merevanne ning talvel saunamõnusid. Linna suurepärane asukoht, lauge liivarand, värske õhk, rohelised pargid, samas linnamelu koos kvaliteetsete ravi- ja lõõgastusteenustega on Pärnu kuurordi ja Pärnu spaade populaarsuse tagaja.

Siin saab aastaringselt lasta end hellitada erinevates spaades – vee- ja saunamõnud, mudaravi, massaažid, laser- ja parafiinravi, soolakambrid ja šokolaadised mudimised pakuvad vaheldust nii kehale kui vaimule. Siinsetes spaades saab kogeda nii eksootilisi spaaelamusi kui eestimaiseid saunarituaale.

Liblikamaja

Liblikad elavad ühes suures talveaias, kus neid saab näha ringi lendamas ja toitumas ning lihtsalt puhkeasendis. Liblikaid saab vaadelda ka väga lähedalt – nad võivad maanduda sinu peale. Liblikamaja külastus sobib hästi ka pere pisematele – töötaja abiga saab liblika pildistamiseks ka kätte võtta.

Vaas & Vaas töötoad

Saad endale disainida puidust lõikelaua, pannilabida, salatikahvlid, taignarulli, sõnumiga sildi, võtmenagi või seinakella. Siit saad kaasa laheda mälestuse Pärnust, praktilise meene kingituseks sõbrale või tänukingi kolleegile!

Kaubanduskeskused

Pärnu Keskus on moodne ostukeskus otse Pärnu südames. Lisaks laiale moe- ja vabaaja kaupade valikule, asub keskuses ka Pärnu ainus kaasaegne kobarkino “Apollo”.
Pärnu Keskus koosneb kahest hoonest, mis on omavahel ühendatud üle Aida tänava kulgevate õhuliste galeriidega.
Pärnu südalinnas asuv Port Arturi kaubanduskeskus on moodne ja populaarne ostukoht, mis pakub toredaid elamusi kogu perele.
Kaubamajakas on sinu päralt 21 000 m² ihaldatud moodi, ilu, kodusisustust, tehnikat, sööki, jooki ja teenuseid tuntud kaubamärkidelt. Meil on Pärnu lahe suurim valik!