12apr

Just nimelt! Suvepealinna Pärnu linnapiiril, GPSi koordinaatidel 58°24’22“N, 24°27’8“E, asub Eesti ainus ringrada, mida kliendid kutsuvad hellitavalt ka ilmselt parimaks ringrajaks Põhjamaades. Tegemist on ainsa ringrajaga Baltimaades, mis omab rahvusvahelist FIA litsentsi.

Audru ringrada võõrustab täna enamikke Eesti, Läti ja Leedu meistrivõistluste etappe autode ja mootorrataste ringrajasõidus. Samuti toimuvad Audru ringrajal mitmed populaarsed rajapäevad ja autode klubiüritused. Külalisi saabub nii Balti riikidest kui ka Soomest, Rootsist ja Venemaalt.

Audruringi teenused
Autor: Tauri Mitt

Ringrajale saad ka Sina sõitma tulla

Autor: Tauri Mitt

Nendel päevadel, mil rajal võistlusi ei toimu, ootab ringrada kõiki inimesi sõitma kas oma auto või mootorrattaga või siis hoopis proovima Audruringi rajaautosid või mõnda ringraja poolt pakutavat sõiduelamust.

Sõiduelamusi on teenuste valikus mitmeid ja kui ise rooli istuda ei taha, saab proovida näiteks hoopis rajatakso teenust, kus klient saab nautida adrenaliini pakkuvat sõiduelamust kõrvalistmel istudes.

Porsche 911 ja teised superautod

Ringraja ametlikuks rendiautoks on Toyota GT86, mida on rajal lausa 5 ning millega pakutakse erinevaid elamussõitude pakette ka suurematele seltskondadele ja gruppidele. Elamussõitude hinnad algavad 50 eurost.

Samuti saab nautida rajal kiireid superautosid nagu näiteks Porsche 911 Carrera 4S, Toyota GR Supra ja Radical. Hinnakirjaga saab tutvuda ja elamussõite broneerida Audruringi veebilehel.

Teistmoodi firmaüritus või motivatsioonipäev

Autor: Tauri Mitt

Lisaks pakub Audru ringrada ettevõtetele võimalust korraldada seminare, firmaüritusi ja kliendisündmusi, kombineerides need meelelahutuslike ja adrenaliinirohkete sõidupakettidega. Näiteks saab proovida, kuidas võiks välja näha vormel 1 kvalifikatsioonisõit või tabada võimalikult täpselt instruktori antud ringiaega.

Hooaeg juba algas

Audru ringraja hooaeg algab tavaliselt aprillis ja kestab oktoobri lõpuni. Tänavu avatakse rada sõitmiseks juba 10. aprillil. Ringrajal on turvaline, kuna seal on lihtne järgida kõiki Covid-19 tulenevaid piiranguid.

Kuni piirangute lõpuni ei paku ringrada rendiautosid ja sõitma saab tulla ainult oma auto või mootorrattaga. See on kindlasti mõnus ja värskendav vaheldus töönädalale ja tubastele tegevustele.

Jälgi Visit Pärnu kanaleid mujal veebis:

Tahad rohkem Pärnu kohta lugeda?

4 unikaalset vedurit ja vagunit Eesti Muuseumraudtees

Pärnust vaid 17 km kaugusel asuv Lavassaares Eesti Muuseumraudtee, mis pakub ainulaadset võimalus avastada Eesti kitsarööpmelise raudtee pea 125 aastast ajalugu. Nostalgiahõngulise muuseumi kollektsiooni kuulub  üle 80 ühiku erinevat veeremit, sealhulgas

Loe veel »
Turismiettevõtja blogi

Lugu saunamajast, kes tahtis hakata hotelliks

Vändra metsas Pärnumaal asuv Piesta Kuusikaru talu puhkemaja on ilmselt üks Pärnu maakonna pisemaid majutuskohti. Algselt ehitasime Pärnu jõe äärde saunamaja oma perele ja sõpradele mõeldes ega osanud tol hetkel uneski

Loe veel »
Turismiettevõtja blogi

Inspiratsioon turismimagnetiks

Viimased kuus kuud statistikast välja jättes võtame me Jaanihanso Siidrivabrikus aastas vastu kolm tuhat inimest ning teeme sada ekskursiooni ja degustatsiooni. Ikka ja jälle võtan ettevõtjana — aga ka niisama

Loe veel »