07dets

Sellel talvel avame taaskord Lottemaal eraldi jõulumaa. See tähendab, et leiutajateküla on muutunud talviseks muinasjutumaaks. Külaelanikud on kaunistanud oma kodud, aiad ja metsarajad ning etendavad külastajatele toredaid ja üllatusterohkeid jõulunäidendeid ja meeleoluka kontserdi.

Tegemist on juba tänaseks traditsioonilise üritusega, mida oodatakse peredes iga detsember. Kuna see aasta on seoses koroonaviirusega olnud väga eriline oleme turvalisuse huvides viinud sisse kolm muudatust.

Kogu Lottemaa 4h kestev jõuluprogramm on planeeritud õue

Programmis on 3 uut humoorikat ja õpetliku etendust, jõulukontsert, kus tulevad esitlemisele ka hitihoiatused uue 2021 aastal ilmuva cd-plaadi Mozzarella ja maasikad pealt. Saab ohtralt talisportida, lustida ja laulda Lotte, Bruno ja Albertiga ning kõigi teiste lemmikutega Lotte muinasjutust. Loomulikult on kohal Leiutajateküla jõuluvana.

Lottemaa

Tegelaste majad on avatud ja nendes liikumine on täiesti vabatahtlik. Soovitame kanda maski! 

Majade, kohvikute ja kaupluste sissepääsudes on kätedesinfitsaatorid

Suures elevuses kipub nende kasutamine ununema aga õnneks on need Leiutajatekülas märgistatud nii värvikirevalt, et lihtsalt hakkavad silma.

Lottemaa müügipunktides on saadaval maskid

Kui sinu enda mask maha ununes, siis saad selle soetada Lottemaa kõigist müügipunktidest. Käitu turvaliselt, siis ei jää vahvad elamused ja emotsioonid ka tänavuste jõuludel ajal saamata.

Jõulumaa on avatud

12.-13.12, 19.-20.12 ja 26.-30.12.2020
Iga päev kell 12:00-16:00

Ürituse piletid on müügi www.lottemaa.ee