28juul

Oled tulnud (taaskord) Pärnu ning tavapärane rannaskäik on ära väsitanud? Oleme kokku pannud tegevused, mida linnas teha ja kogeda. 

Veetorudest mudaravini

Pärnu on Eesti spaapuhkuse meka heal tasemel spaade ja veekeskustega. Ööpäeva jooksul peaksid kindlasti vähemalt üht neist külastama. Spaamõnusid saab Pärnu linna üheksas spaas nautida nii suur kui ka väike sauna- ja veesõber. 

Veetorudest mudaravini spaavaliku leiad siit:

Hedon Spa & Hotel, mis tegutseb ajaloolises renoveeritud mudaravila hoones. 

ESTONIA Resort Hotel & Spa on ammutanud inspiratsiooni Eesti loodusest ja traditsioonidest.

Wasa Resort on Pärnu uusim spaahotell, kus lisaks hotelli tavatubadele on ka mugavad külaliskorterid.

Tervise Paradiisis asub Eesti üks suurimaid veeparke. Hoones asub Pärnu kõrgeim baar.

Taastusravikeskus Viikingist leiab ühe Eesti omanäolisema veekeskuse. 

ESTONIA Medical Spa & Hotel on tuntud ravispaa, mille termidest avaneb ilus vaade Pärnule. 

Tervis Ravispaa on Eesti suurim ravispaahotell. Lisaks spaakeskusele on hotellis oma kultuurikeskus, korvpalliväljak ja palju muud. 

Strand Spa & Konverentsihotell on Pärnu suurima konverentsisaaliga spaahotell.

Taastusravi ja hotell Wasa on pikaajaliste traditsioonidega ravispaa.

Autor: Priidu Saart

Ettevaatust rattur!

Pärnu üheks võluks on kümned jalgratturid, kes lume sulades tänavad vallutavad. Võta sinagi sellest osa ning avasta Pärnut jalgrattal. Rendi päevaks ratas või miks mitte ka Bolt-i tõuks, millega ringi kimada. Vanalinnas ning rannaäärsetel teedel sõites tunned end kui põline pärnakas. 

Kaherattalise sõbraga jõuad mõne tunniga terve Pärnu linna vaatamisväärsused üle vaadata ja rohkemgi veel!

10 tuhat sammu tegemata?!?

Selleks, et päevased sammud täis saada, võid Pärnus ette võtta mõnusa jalutuskäigu. Vaata esmalt läbi vanalinn, Rüütli ning selle kõrvaltänavatelt leiad palju vanu ajaloolisi ja ilusa arhitektuuriga ehitisi. Seejärel võta suund Tallinna väravate poole ning vaata üle, kus lõppesid kunagised linnapiirid. Oled jõudnud Vallikääru! Vallikas toimuvad suviti vahvad üritused ning samuti on see suurepärane koht insta-piltide tegemiseks. Esplanaadi tänava nurgale jõudes saad üle vaadata Villa Ammende ning tänaval edasi liikudes leiad Pärnu Uue Kunsti muuseumi. Märkamatult oled Supeluse tänaval. Nüüd jääb üle vaid otse kõndida ja möödud vahvatest kohvikutest ning legendaarsetest hotellidest. Neid imetledes on sammud täis ning rannaliiv varvaste vahel. 

Autor: Priidu Saart
Autor: Priidu Saart
Autor: Priidu Saart

Nälg näpistab?

Kindlasti on selle aja peale kõht tühjaks läinud ning otsid kohta, kuhu minna. Pärnu linna söögikohtade valik on laialdane ning suve saabudes saabusid ka uued söögikohad. Maitseid leidub kõigile ning igal söögikohal on oma lugu ja nägu. Kõik Pärnu toitlustusasutused leiad siit.

Puhvet APTEK

Harjuta tantsuliigutusi Pärnu ööklubides

Õhtu on käes ja tunned, et energiat on veel üle? Pärnu suvine ööelu on väga kirev ja rahvarohke. Astu läbi mõnest Pärnu legendaarsest öölokaalist. Linnas on laialdane valik klubisid ja pubisid, kus on võimalik tantsusamme harjutada või siis lihtsalt mõne kokteili saatel õhtut nautida.

Suvesündmuste kodupealinn

Pärnusse tulles võiksid kindlasti mõnda kohalikku üritust külastada. Seega vaata kindlasti üle, mis sündmused piirkonnas toimuvad. Pärnu muutub suvel erinevate festivalide ning muusikaürituste mekaks, kus leidub tegevusi kõigile. Tulevaste sündmuste kohta saad infot SIIN

Supeluse aastalaat
Supeluse aastalaat